ЕЛЕКТРОПРИВІД ДЛЯ МЕДОГОНКИ (12 В 100 ватт) з роз'ємом підключення педалі Старт Стоп
Ціна 3700 грн
Модель RD1012M з роз'ємом підключення педалі Старт Стоп
У комплект входить:
Редуктор ремінний - 1 шт.
Пульт управління механічний - 1 шт.
Технічні характеристики:
Power: 100W
Voltage: 12V
Unloaded speed: 50-220RPM
Потужність: 100Вт
Живлення: 12В
Діапазон обертів валу: 50-220 Об/хв.
Застосування: Електропривід для медогонки Модель RD1012M Встановлюється на моделі медогонок виробництва Меліса 93, а також на всі варіанти медогонок, які мають вихід валу ротора через траверсу.
Електропривод встановлюється на вал ротора медогонки, забезпечує обертання ротора в діапазоні від 50 до 220 оборотів за хвилину та встановленням часу відкачування меду від 1 хвилини до 7 хвилин. Управління двигуном здійснюється сучасним високочастотним польовим транзистором, Блок управління під час роботи постійно відстежує вхідний вольтаж, споживання та температуру основних силових частин пристрою, тим самим забезпечується надійність та захист від виходу з ладу модулів пристрою.
Захист від перевищення навантаження. При збільшенні навантаження споживання більше 4,5 ампер, під час роботи пристрою підсвічується червоний індикатор, при тривалому перевищенні більше 8 секунд пристрій входить в аварійний режим. Захист від зниженої та підвищеної напруги. при збільшенні більше 14 вольт Блок керування входить в аварійний режим. Захист від перегріву. При високому тривалому навантаженні викликаного механічними поломками вузлів медогонки, що рухаються, або ж у разі коли ротор чіпляється об мед, можливий перегрів пульта управління. У разі перегріву силових частин вище 100 градусів за Цельсієм Блок управління входить в аварійний режим.
Виконання редуктор ремінного: Редуктор ремінний складається з: електродвигуна 100вт. з високим ККД, зубчастого ременя, ведучого та веденого шківа. Основа редуктора виконана з листової сталі 3 мм. пофарбованою антибактеріальною фарбою, провідний шків виготовлений з алюмінію, ведений шків виготовлений з первинного скло-наповненого поліаміду. Усі елементи обертання встановлені на шарикопідшипниках. Як привод використовується зубчастий ремінь GT3x391mm. Верхня частина, чохол редуктора, виготовлений з високоміцного АБС пластику.
Ресурс: Наша компанія провела тестові випробування на зносостійкість вузлів редуктора на стенді під навантаженням рівною роботі медогонки чотирьох рамкової Дадан, при використанні на середніх пасіках 10-50 сімей. не менше 3-7 років - Зубчастий ремінь GT3x391mm., не менше 2-5 років.
Інструкція для застосування. Технічний паспорт.
Електропривод для медогонок з верхнім валом (вихід валу через траверсу) Цей паспорт призначений для ознайомлення користувачів з принципом роботи, пристроєм, конструкцією, технічними характеристиками, умовами монтажу та експлуатації.
Технічні характеристики:
ПАРАМЕТРІВ ЗНАЧЕННЯ
Тип: ремінний (ремінь GT3m 391х10мм)
Потужність: 100 Вт
Допустима напруга на вході (В) 10-14 В (постійна напруга)
Діапазон оборотів валу: 50-220 ПРО/хв.
Обмеження струму (А): 4.5 А
Діапазон робочих температур (С) +5.....+45
Ступінь захисту IP20
Пульт управління оснащений видами захисту: Захист перевищення струму навантаження: max 4,5А. Захист від випадкового перемикання тумблера REVERSE. Захист температури силових модулів пристрою. Захист від зниженої та підвищеної напруги.
Комплект поставки:
Редуктор ремінний з двигуном постійного струму 100 Вт - 1шт
Пульт керування механічний -1шт
Перехідник (кронштейн) для редуктора - 1шт
Кронштейн для пульт Управління - 1шт
Комплект кріпильних металовиробів - 1шт
Технічний Паспорт -1шт
Встановлення та підключення:
Встановлення редуктора:
Перед монтажем необхідно демонтувати верхні підшипники осі медогонки, медогонки повинні працювати на нижньому підшипнику (залежно від модифікації це може бути кулька або завзятий кулько-роликовий підшипник) і верхній підшипник який розташований в редукторі і передбачений на роботу в даних умовах.
Встановіть перехідник (кронштейн), у випадку з медогонками заводу Меліса 93, Melisa 93, на штатні отвори, до яких була закріплена верхня обойма підшипника. Мал 1. Якщо на вашій медогонці відсутні кріпильні отвори, вам необхідно їх просвердлити по центру траверси, перевіривши центрування за допомогою вимірювальних приладів: рулетки, лінійки. Після цього зробити монтаж перехідника (кронштейна) закріпивши його використовуючи болт м6, з відповідною довжиною необхідною для надійної фіксації. Мал 2.
Встановіть редуктор зверху на перехідник (кронштейн) і надійно зафіксуйте знизу, затягнувши гайками м8. Мал З.
Зафіксуйте вал редуктора з валом медогонки гвинтом м5. Мал 4.
ВАЖЛИВО!
- Не забути зняти рідний верхній підшипник разом з обоймою!
- Надійно зафіксуйте вал редуктора з валом медогонки гвинтом м5.
- Установка Пульт Управління: Встановіть кронштейн Пульта Управління , ), у випадку з медогонками заводу Меліса 93, Melisa 93, на штатні отвори до яких закріплена траверса медогонки. Мал 5. Якщо у вас інша модифікація медогонки, отвори для монтажу необхідно просвердлити на обручі медогонки, переконавшись, що відстань від роз'ємів редуктора і пульта дозволяє надалі виконати з'єднання. Встановіть Пульт керування на кронштейн. Мал 6.
Підключення:
- Підключіть з'єднувальний редуктор і пульт керування.
- Підключіть роз'єм живлення (крокодил) до акумулятора 12в або до імпульсного блоку живлення 12в. Відповідно до полярності. Живлення можливе від автомобільного акумулятора 12В або від Імпульсного Блоку Живлення 12В/100Ват. виробником, що поставляється заводом.
ВАЖЛИВО!
- Не використовуйте малопотужні блоки живлення менше 100Вт/8Аo
- Не використовуйте ЗАРЯДІ СТАНЦІЇ!
- Не використовуйте саморобні Блоки живлення!
- Не використовуйте тороїдальні блоки живлення інших виробників! Можливий вихід з ладу пульта управління! Що є НЕ ГАРАНТІЙНИМ ВИПАДКОМ! Експлуатація Регулювання швидкості обертання ротора медогонки «SPEED» Пульт Управління дозволяє керувати швидкістю обертання ротора медогонки в діапазоні від 50 до 220 оборотів за хвилину, зміна проводиться відповідним регулятором з маркуванням «SPEED» шкала поділу від 1 до 10 од.
Порада
Необхідно підібрати:
Швидкість розвантаження (ту швидкість при якій відбувається розвантаження встановленої повно мідної рамки виключаючи її пошкодження) підбирається в залежності від моделі медогонки її розміру та стану частин, що рухаються, живлення пристрою. Як правило, швидкість розвантаження знаходиться в межах від 90 до 140 оборотів за хвилину в залежності від навколишньої температури, сорту/виду меду, стану бджолиних сот.
Швидкість відкачування, при якій відбувається осушування медової рамки, якісно і без пошкоджень. Як правило, швидкість відкачування знаходиться в межах від 110 до 190 оборотів за хвилину в залежності від навколишньої температури, сорту/виду меду, стану бджолиних сот.
Регулювання часу роботи медогонки «TIME»:
Пульт Управління дозволяє керувати часом обертання ротора медогонки в діапазоні від 1 до 7 хвилин, зміна проводиться відповідним регулятором з маркуванням «TIME» шкала поділу від 1 до 7 од. Час роботи встановлюється до натискання кнопки «Старт», під час роботи двигуна активно.
Порада
Необхідно підібрати:
Час розвантаження (той час, у якому відбувається розвантаження встановленої повно мідної рамки) підбирається залежно від температури, сорту/виду меду, стану бджолиних сот. Як правило, час розвантаження встановлюється від 1 хв до 3 хв.
Час відкачування (той час, коли відбувається відкачування встановленої рамки) підбирається залежно від температури, сорту/виду меду, стану бджолиних сот. Як правило, час відкачування встановлюється від 1 хв до 3 хв.
Установка напряму обертання ротора медогонки «REVERSE»:
Пульт Управління дозволяє керувати напрямком обертання ротора медогонки, реверс обертання здійснюється за допомогою перемикання тумблера REVERSE
ВАЖЛИВО!
Не перемикайте тумблер REVERSE під час обертання ротора медогонки! Необхідно дочекатися повної зупинки ротора медогонки, після чого можливе перемикання тумблера «REVERSE». При неправильному використанні можливі пошкодження Редуктора та Пульту Управління! Що є НЕ ГАРАНТІЙНИМ ВИПАДКОМ!
Робота електроприводу: При подачі живлення на Пульт Керування пристрій входить в режим очікування, блимає зелений індикатор раз на секунду, сигналізуючи про те, що всі параметри пристрою в нормі. У цьому режимі можна змінювати Швидкість, Час та Реверс обертання медогонки. Після натискання кнопки START/STOP Пульт керування починає виконання встановленої програми ЧАСУ та ШВИДКОСТІ роботи. Після закінчення встановленого часу роботи пульт виконає команду СТОП, відрахує час блокування 10 секунд і перейде в режим очікування. У разі передчасного натискання кнопки START/STOP Пульт виконає команду СТОП, відрахує блокувальний час 10 секунд і перейде в режим очікування.
Сигнали аварійних режимів
Захист перевищення струму навантаження: max 4,5А.
У разі перевищення споживання більше 4,5А., Пульт Управління засвічує червоний індикатор, тим самим повідомляючи надмірне споживання. Якщо навантаження утримується постійно більше 8 секунд, Пульт входить у аварійний режим, сигналізуючи частим перемигуванням червоного світлодіода. Скидання режиму за допомогою кнопки START/STOP.
Захист від випадкового перемикання тумблера REVERSE
Перемикання режиму REVERSE під час обертання медогонки відбувається миттєве припинення обертання електроприводу. Пульт входить в аварійний режим, сигналізуючи частим перемигуванням червоного та зеленого світлодіода. Скидання режиму за допомогою кнопки START/STOP.
Захист температури силових модулів пристрою. У разі перевищення температури силових модулів вище 100 С. пульт управління блимає червоним індикатором, тим самим повідомляючи про надмірну температуру. Вихід із аварійного режиму відбувається автоматично після зниження температури силових модулів пристрою нижче 70°С. Захист від зниженої та підвищеної напруги. У разі зниження вхідної напруги нижче 10В. Або перевищення вище 14В. Пульт управління засвічує зелений індикатор, тим самим повідомляючи про знижену або про підвищену вхідну напругу. Пульт входить в аварійний режим, сигналізуючи світлодіодом. Скидання режиму автоматично після стабілізації вхідної напруги.
ВАЖЛИВО! Якщо під час розгону ротора медогонки засвічується червоний індикатор більше 2 секунд, перевірте стан рухомих частин медогонки підшипників, сальників, втулок. Ротор медогонки повинен легко обертатися від руки. Перегрів Пульту Управління можливий, якщо мед чіпляє об ротор медогонки. Якщо під час розгону медогонки, пульт переходить у режим СТОП, перевірте відповідність блока живлення або стан Акумулятора на момент його заряду.
Обслуговування та ремонт:
Під час роботи пристрою зносу піддаються частини механізму: - Зубчастий ремінь; - Підшипник. Заміна Реміня здійснюється з подальшим його регулюванням по натягу. Ремінь не повинен бути послаблений і так само надто перетягнутий. Що призведе до підвищених навантажень та виходу з ладу нового ременя. Заміна підшипника здійснюється шляхом повного розбирання ремінного редуктора.