Сітка лицева. Модель європейського зразка. 100% котон
Ціна 327 грн
Характеристики
Країна виробник Україна
Тип тканини Бавовна
Колір Різні кольори
Вид виробу Маска лицева
Пасічнику ризиковано працювати біля бджіл без спеціального захисту. Про це, напевно, знає кожен. Тому спеціальний наряд або будь-яка захисна одежа з маскою — це обов'язковий атрибут кожного господаря бджолиного господарства. Звичайно, як і будь-який елемент гардеробу, а особливо робоча форма, костюм пасічника повинен бути не просто безпечним, але якісним і зручним.
Одяг бджоляра повинен відповідати вимогам санітарної гігієни, бути зручним у роботі, надійно захищати обличчя та все тіло від бджолиних укусів. У південних районах країни, де бджоли більш миролюбні, в комплект одягу входять: лицьова сітка та білий халат. Однак в ареалах поширення середньоросійських бджіл замість халата користуються комбінезоном із сірої потовщеної тканини, особливо при перевезеннях бджіл, коли дратівливість їх зростає. Особливо сильно бджіл дратує темний одяг з ворсистою поверхнею, оскільки у ворсі вони заплутуються.
Не переносять вони і запах одягу, просоченого згодом, бензином, димом. У зарубіжних країнах у комплект одягу бджоляра входять рукавички з м'якої шкіри або прогумовані, але виконувати вуличні роботи в таких рукавичках дуже незручно. Досвідчені бджолярі, оглядаючи бджіл, уважно стежать за поведінкою і при найменших ознаках роздратування утихомирюють невеликими порціями диму. Важливо пам'ятати про те, що дратівливість бджіл багато в чому залежить від акуратності, гігієни та вправності самого бджоляра. Багато бджолярів звикають працювати без лицьової сітки, але волосся завжди прикривають капелюхом або світлим беретом.